mieszanki ziołowe – Utrzymanie gołębi w zdrowiu bez leków
CENNIK
Cennik

BAKTERIO STOP – naturalny produkt niszczący bakterie gram (+) i gram (-)

DZIAŁANIE: Preparat ten zawiera w 100 % naturalne unikalne składniki ziołowe o działaniu antybakteryjnym, wolny od efektu oporności. Posiada on silne właściwości bakteriobójcze, niszczy bakterie tj. E.coli, Klebsilla, Staphylococcus, Streptococcus, Pseudomonas, Salmonella, bBacillus subtilis itd. Zwalcza szeroki zakres bakterii patogennych w jelitach, poprawia przyswajanie paszy, wzmaga apetyt i aktywuje enzymy, przyśpiesza działanie prebiotyczne polegające na przyśpieszeniu wzrostu i działania pożądanej flory bakteryjnej jelita kosztem mikroorganizmów patogennych, zapobiega nekrotycznemu zapeleniu jelita. Produkt ten może być stosowany z innymi dodatkami paszowymi.bakterio_stop

SKŁAD: gehydratyzowana mączka z ziół leczniczych, skład analityczny: białko surowe 6%, błonnik surowy 15%, popiół surowy 13%.

DAWKOWANIE: 0,25 grama na 1 kilogram karmy. Odmierzyć 0,25 grama produktu i wsypać do 1 – 2 łyżek ciepłej wody, następnie dobrze wymieszać i wylać na odmierzoną karmę. Należy dobrze wymieszać. Tak przygotowaną karmę leczniczo podawać przez 5 – 7 dni, profilaktycznie 2 razy w tygodniu, po lotach przez dwa dni. Środek jest w 100 % bezpieczny i niekoliduje z innymi produktami podawanymi w trakcje sezonu lotowego.

ZAMÓWIENIA: golab2@op.pl  tel. 0-660-661-041 Cena 25zł

Polecamy

Hodowla gołębi pocztowych oferta


Hodowla gołębi pocztowych oferta

OFERTA – KARMY DLA GOŁĘBI

oleksiak_oferta