mieszanki ziołowe – Utrzymanie gołębi w zdrowiu bez leków
CENNIK
Cennik

Ekstrakt ziołowy eliminujący biegunki spowodowane syndromem AdenoColi

Jest to produkt składający się z ekstraktów roślinnych, charakteryzującym się bardzo wysoką kondensacją substancji czynnej, co wiąże się z małym dawkowaniem. Działanie ekstraktu zawdzięczamy dzięki zawartej w ekstrakcji taniny otrzymanej z kory dębu. Tanina działa ściągająco, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwbiegunkowo. ekstrakt_ziolowy_eliminujacy_biegunki_adenocoliWynika to z jej zdolności do łączenia się z białkami, co prowadzi do oddzielania toksyn i bakterii od śluzówki jelita. Dzięki temu procesowi woda nie przenika do jelita z organizmu gołębia i tym samym chroni organizm gołębia przed odwodnieniem i w konsekwencji śmiercią. Dodatkowo tanina reaguje ze ściankami komórek bakterii, co uniemożliwia ich rozmnażanie. Przeciwbiegunkowe działanie taniny jest szybkie i pewne Ekstrakty z kory dębu oraz galasów dostarczają dużej ilości tanin. Garbniki te łączą się trwale z białkami i utrudniają przenikanie wody do światła jelita oraz mają działanie bakteriobójcze i niszczą nawet bakterie oporne na działanie antybiotyków. Mają właściwości ściągające.
Zielona herbata skutecznie zwalcza bakterie i wirusy. Zawarte w niej flawanole hamują namnażanie się chorobotwórczych drobnoustrojów, zaś witamina C dodatkowo chroni komórki przed agresorami. Z kolei witamina A i karoten chronią błony śluzowe.

Skład:
ekstrakt z kory dębu, ekstrakt z galasów, ekstrakt z zielonej herbaty, glikol – zawartość składników aktywnych 85%
Zastosowanie:

  • – infekcje bakteryjne przewodu pokarmowego oraz biegunki nieswoiste – zatrzymanie biegunki następuje w ciągu kilku godzin.
  • – choroby jelitowe młodych gołębi
  • – syndrom adeno-coli
  • – kolibakterioza
  • – salmonelloza
  • – zmiany pasz lub sposobu żywienia – szczególnie młodych gołębi

Dawkowanie:10 kropli ( 0,25 ml. – 0,3 ml.) na 1 litr wody, przez 5 dni.

ZAMÓWIENIA: golab2@op.pl  tel. 0-660-661-041 Cena 25zł

Polecamy

Hodowla gołębi pocztowych oferta


Hodowla gołębi pocztowych oferta

OFERTA – KARMY DLA GOŁĘBI

oleksiak_oferta