mieszanki ziołowe – Utrzymanie gołębi w zdrowiu bez leków
CENNIK
Cennik

Ekstrakt ziołowy ułatwiający oddychanie

Jest to kompleks ekstraktów roślinnych silnie skondensowanych, wpływających na komfort oddychania gołębi i działający wykrztuśnie i odkażająco. Zapobiega rozwojowi stanów zapalnych w układzie oddechowym oraz usuwa nadmiar wydzieliny podczas infekcji. Podczas upałów stymuluje wydzielanie ochronnego śluzu na powierzchni wyścielającej drogi oddechowe. ekstrakt_ziolowy_ulatwiajacy_oddychanieEkstrakt ten poprawia naturalna barierę ochronną zabezpieczającą gołębie przed infekcjami górnych dróg oddechowych i szkodliwych działaniem gorącego, suchego powietrza. Wykazuje także korzystne działanie na układ pokarmowy poprzez zwiększenie apetytu i wydzielanie soków trawiennych, przez co dodatkowo poprawia kondycję stada w upalne dni.

Skład: Jodek Potasu 10 mg., Witamina C 1 g., Witamina B5 1 g, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z bazylii, wyciąg z szałwi, wyciąg z mięty pieprzowej, wyciąg z cząbru ogrodowego, wyciąg z majeranka, wyciąg z tymianku, wyciąg z sosny, wyciąg z eukaliptusa, mieszanina substancji aromatycznych, nośnik

Zastosowanie: osłonowo w okresie wysokich temperatur, w celu ograniczenia ziania ptaków, w profilaktyce chronicznych stanów zapalnych układu oddechowego, w profilaktyce zespołu wodobrzusze-niedotlenienie, w profilaktyce nagłej śmierci sercowej ptaków.

Dawkowanie: 1 ml. na 1 litr wody.

ZAMÓWIENIA: golab2@op.pl  tel. 0-660-661-041 Cena 40zł

Polecamy

Hodowla gołębi pocztowych oferta


Hodowla gołębi pocztowych oferta

Klub Hodowców Gołębi Dalekodystansowych Maratończyk Wadowice
OFERTA – KARMY DLA GOŁĘBI

oleksiak_oferta