mieszanki ziołowe – Utrzymanie gołębi w zdrowiu bez leków
CENNIK
Cennik

Mieszanka ziołowa o właściwościach kondycyjno – wzmacniających

 

WŁAŚCIWOŚCI: Mieszanka ma właściwości wzmacniające funkcjonowanie całego organizmu gołębia. Dzięki dobranemu składowi ziół posiada właściwości odtruwające, rozpuszczające śluzy w jamie ustnej, wykrztuśne, poprawiające przemianę materii, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwzapalne, przeciwbiegunkowe, przeczyszczające oraz ochraniające przewód pokarmowy. Orzeszki Coli to bogate źródło kofeiny, teobrominy i teofiliny dzięki którym mieszanka ma również właściwości pobudzające i tonizujące. mieszanka_ziolowa_o_wlasiwosciach_kondycyjno_wzmacniajacych_organizm_golebiaDzięki zawartości witamin i składników mineralnych pomaga w uzupełnieniu tychże składników, oraz wspomaga leczenie anemii, pozytywnie oddziałowywuje na serce i naczynia krwionośne dzięki zawarty w tej mieszance flawonoidom.

SKŁAD: Jarzębina, mydlnica, łopian, nagietek, pokrzywa, nasiona pietruszki, nasiona marchwi, nasiona lnu, orzeszki coli, kolendra, babka wąskolistna, dziurawiec, żeń-szeń.

STOSOWANIE: Przed parowaniem 5 gr. Na 1 kg. Karmy przez 3-5 dni, przed i po lotach 5 gr. Na 1 kg. Karmy do jednego w dniu posiłku. Do całorocznego podawania w ilości 5 gr. Na 1 kg. Karmy przez 2 dni w tygodniu.

ZAMÓWIENIA: golab2@op.pl  tel. 0-660-661-041 Cena 12zł

Polecamy

Hodowla gołębi pocztowych oferta


Hodowla gołębi pocztowych oferta

OFERTA – KARMY DLA GOŁĘBI

oleksiak_oferta