mieszanki ziołowe – Utrzymanie gołębi w zdrowiu bez leków
CENNIK
Cennik

Olejek z oregano dla gołębi

WŁAŚCIWOŚCI: Naturalny wyciąg z oregano, soi z witaminy E, olei z oregano jest naturalnym, łagodnym i uniwersalnym preparatem. Pobudza wydzielanie śliny, soku żołądkowego, zwiększa apetyt, wzmacnia żołądek, usprawnia trawienie i przyswajanie pokarmów. Działa wiatropędnie i przeciwbiegunkowo. Działa oczyszczająco i odtruwająco, wiążąc szkodliwe produkty przemiany materii.
Olejek z oregano ma zdolności bakteriobójcze. Zawarta w nim substancja karwakrol zapobiega namnażaniu się gronkowców, których nie można zwalczyć dostępnymi antybiotykami. Olej jest skoncentrowanym źródłem energii. Zawarta w nim lecytyna nazywana jest potocznie pogromcą tłuszczy (rozbija spożywane tłuszcze na małe cząsteczki i zapobiega przyczepianiu się ich do naczyń krwionośnych). Pozytywnie wpływa na układ mięśniowy i efektywnie wspomaga wytrzymałość mięśni.
Witamina E ogólnie dodaje żywotności (uważana jest za witaminę młodości). Bierze udział w usuwaniu „wolnych rodników”, które w zwiększonej ilości powstają przy wzmożonym wysiłku.

SKŁAD: kwas linolowy, kwas oleinowy, kwas palmitynowy, kwas alfa linolenowy jako budulec energetyczny, kwas stearynowy, kwas arachidowy, naturalna lecytyna

STOSOWANIE: Olej z oregano należy podawać przez cały rok raz w tygodniu. W  okresie lotowym dwa razy w tygodniu w ilości 1 łyżki na 1kg karmy i dokładnie wymieszać.

ZAMÓWIENIA: golab2@op.pl  tel. 0-660-661-041 Cena 18zł

Polecamy

Hodowla gołębi pocztowych oferta


Hodowla gołębi pocztowych oferta

Klub Hodowców Gołębi Dalekodystansowych Maratończyk Wadowice
OFERTA – KARMY DLA GOŁĘBI

oleksiak_oferta