mieszanki ziołowe – Utrzymanie gołębi w zdrowiu bez leków
CENNIK
Cennik

RESPIRATOR ? czyste drogi oddechowe

Właściwości: dzięki unikalnej wieloziołowej formule o udokumentowanym działaniu stanowi bardzo skuteczne narzędzie w rozwiązywaniu problemów z drogami oddechowymi u gołębi, ogranicza liczbę patogenów, które przedostają się do układu oddechowego, ułatwia oddychanie a specjalnie dobrana kompozycja naturalnych olejków eterycznych z roślin tj. eukaliptus, mięta pieprzowa, czosnek oraz substancje takie jak tymol i kamfora mają korzystny wpływ na ptaki jak i ich otoczenie (mikroklimat w obiektach hodowlanych).respiratory_czyste_drogi_oddechowe_golebi

Respirator przeznaczony jest do zapobiegania chorób dróg oddechowych u gołębi, które stanowią bardzo poważne zagrożenie dla wysiłku fizycznego ponoszonego przez gołębie podczas zawodów sportowych. Do najczęściej spotykanych czynników chorobotwórczych można zaliczyć Mycoplazma gallisepticum, E.Coli, Coryza i Ornitobacterium, które mogą wywoływać charczenie, kichanie, kaszel, obrzęki głowy oraz osowiałość i brak apetytu u gołębi. Stosując Respirator unikniesz problemów z drogami oddechowymi.

Skład: lukrecja gładka, bazylia święta, tymol, czosnek, mięta pieprzowa, eukaliptus , kamfora.

Stosowanie: leczniczo 0,5 ml na 1 litry przez 5 ? 7 dni, profilaktycznie 2 razy w tygodniu, przed lotem środa, czwartek, w okresie wysokich temperatur co drugi dzień.

ZAMÓWIENIA: golab2@op.pl  tel. 0-660-661-041 Cena 40zł/50ml 60zł/100ml

Polecamy

Hodowla gołębi pocztowych oferta


Hodowla gołębi pocztowych oferta

Klub Hodowców Gołębi Dalekodystansowych Maratończyk Wadowice
OFERTA – KARMY DLA GOŁĘBI

oleksiak_oferta