mieszanki ziołowe – Utrzymanie gołębi w zdrowiu bez leków
CENNIK
Cennik

RESPIRATOR proszek

RESPIRATOR proszek

Skład: prawoślaz, kora wierzby, babka lancetowata, mięta pieprzowa, oregano, olejk eteryczny eukaliptusowy, olejek eteryczny tymianku, olejek eteryczny mięty pieprzowej, żywica z czosnku.

Właściwości: Jest to mieszanka suszu ziołowego i olejków eterycznych o właściwościach wzmacniających i usprawniających funkcjonowanie układu oddechowego gołębi. Ma właściwości powlekające górne drogi oddechowe, a co za tym idzie właściwości nawilżające, łagodzące podrażnienia wywołane suchym powietrzem i wysoką temperaturą. Mieszanka ta przyczynia się do skutecznego usuwania wydzieliny zalegającej w przewodzie oddechowym, dzięki zawartym olejkom eterycznym, które działają na błonę oskrzeli, powodując odkrztuszanie zalegającej wydzieliny. Mieszanka posiada również właściwości rozkurczające, przeciwskurczowe mięśni gładkich dróg oddechowych, oraz przeciwbakteryjne. Mieszanka jest źródłem naturalnego mentolu, cineolu i tymolu.

Dawkowanie: profilaktycznie 1 g na 1 kg karmy przez 5 dni, następnie 2 razy w tygodniu. Podczas wysokich temperatur 2 dni pod rząd. Przed lotami i treningami 2 dni pod na 1 dzień przed zawodami.

Polecamy

Hodowla gołębi pocztowych oferta


Hodowla gołębi pocztowych oferta

Klub Hodowców Gołębi Dalekodystansowych Maratończyk Wadowice
OFERTA – KARMY DLA GOŁĘBI

oleksiak_oferta