mieszanki ziołowe – Utrzymanie gołębi w zdrowiu bez leków
CENNIK
Cennik

Olejek z żeń-szenia syberyjskiego dla gołębi

WŁAŚCIWOŚCI: wyciąg z żeń-szenia zapobiega infekcji dróg oddechowych, zawiera sterydy, ligniany oraz kompleks polisacharydów (molekuł cukru), które odgrywają rolę we wspomaganiu układu immunologicznego, żeń-szeń syberyjski zwiększa wydzielanie adrenaliny, pobudzając mózg do działania i utrzymuje go w stanie czujności, opóźniając uczucie zmęczenia, olej sojowy jest skoncentrowanym źródłem energii. Zawarta w nim lecytyna rozbija spożywane tłuszcze na małe cząsteczki i zapobiega przyczepianiu się ich do naczyń krwionośnych. Pozytywnie wpływa na układ mięśniowy i efektywnie wspomaga wytrzymałość mięśni, witamina E ogólnie dodaje żywotności (uważana jest za witaminę młodości). Bierze udział w usuwaniu „wolnych rodników” które w zwiększonej ilości powstają przy wzmożonym wysiłku

Preparat: podnosi wydolność organizmu, wspiera układ immunologiczny, wzmacnia aktywność, podnosi czujność (zmysł orientacji).

SKŁAD: kwas linolowy, kwas oleinowy, kwas palmitynowy, kwas alfa linolenowy jako budulec energetyczny, kwas stearynowy, kwas arachidowy, naturalna lecytyna.

STOSOWANIE: jedna łyżka na 1kg karmy i dokładnie wymieszać, należy podawać przez cały rok raz w tygodniu, w okresie chowu, lotów i pierzenia 2 razy w tygodniu.

ZAMÓWIENIA: golab2@op.pl  tel. 0-660-661-041 Cena 18zł

Polecamy

Hodowla gołębi pocztowych oferta


Hodowla gołębi pocztowych oferta

Klub Hodowców Gołębi Dalekodystansowych Maratończyk Wadowice
OFERTA – KARMY DLA GOŁĘBI

oleksiak_oferta